Kontakt

Zobowiązanie na rzecz środowiska

Talent, innowacja i najnowocześniejsza technologia są nieodłączną częścią każdej kolekcji Caesarstone. Od blatów kuchennych, zestawów łazienkowych do paneli ściennych czy nawet mebli na zamówienie, nasze powierzchnie kwarcowe można wykorzystać gdzie tylko sobie wymarzysz. Szukasz inspiracji, a może jesteś gotów wprowadzić wystrój swoich wnętrz na zupełnie inny poziom? W Caesarstone możemy Ci w tym pomóc.​​​​​​

 
 

Caesarstone – Chroniąc przyszłość

Nasze produkty traktujemy z ogromną pasją, ale marka Caesarstone to także coś więcej. Wierzymy w ochronę naszego cennego środowiska i dokładamy wysiłków, aby wszystko, co robimy, miało jak najmniejszy wpływ na otaczający nas świat.

Standardy przemysłowe, z których możemy być dumni

Od pierwszego do ostatniego etapu, nasze procesy produkcyjne są pod rygorystycznym nadzorem z punktu widzenia zdrowia, bezpieczeństwa oraz środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy pierwszym producentem kwarcu, który otrzymał certyfikat ISO 14001 – standard, który uznaje naszą kompetencję w zakresie zarządzania i wydajności w kwestii środowiska.

Nasze produkty spełniają surowe standardy amerykańskiego Instytutu Środowiskowego Greenguard. Otrzymaliśmy także certyfikat NSF (Narodowa Fundacja Sanitarna) potwierdzający, że nasze powierzchnie są wystarczająco bezpieczne do zastosowania w laboratoriach, ośrodkach opieki zdrowotnej i w miejscach zajmujących się przygotowaniem żywności.

Do 42% używanego przez nas kwarcu pochodzi z odzysku, co oznacza prawdziwy wkład w zachowanie cennych zasobów planety. Jesteśmy także odpowiedzialnym i wspierającym pracodawcą – nasi pracownicy wykonują zadania w bezpiecznych i wzorowych warunkach pracy.

Wyznaczając standardy

Nie wystarcza nam osiąganie aktualnych standardów przemysłowych. Ochrona środowiska jest naszym długoterminowym celem, na którego osiągnięciu ciągle skupiamy swoje wysiłki.
X

Would you prefer your local Caesarstone site?

Strona lokalna strona międzynarodowa
X
X