Kontakt

Kwarcowe powierzchnie wysokiej jakości

Talent, innowacja i najnowocześniejsza technologia są nieodłączną częścią każdej kolekcji Caesarstone. Od blatów kuchennych, zestawów łazienkowych do paneli ściennych czy nawet mebli na zamówienie, nasze powierzchnie kwarcowe można wykorzystać gdzie tylko sobie wymarzysz. Szukasz inspiracji, a może jesteś gotów wprowadzić wystrój swoich wnętrz na zupełnie inny poziom? W Caesarstone możemy Ci w tym pomóc.​​​​

 

Wytrzymałe piękno kwarcu

Kwarc to jeden z najtwardszych naturalnych minerałów. Nasze powierzchnie zawierają do 93% kwarcu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe.

W ramach unikalnego, opatentowanego przez nas procesu, łączymy naturalną siłę kwarcu z licznymi polimerami i szczyptą pigmentów. Wynik: gama trwałych i pięknych powierzchni kwarcowych oraz bogaty wybór kolorów i wykończeń. Potrzebny jest tylko Twój wewnętrzny projektant, który ożywi nasze produkty w odpowiadający Ci sposób. Od ścian dekoracyjnych do mebli na zamówienie, możliwości są nieskończone.

Bezkompromisowa jakość

Kontrola jakości to druga natura Caesarstone. Wybieramy tylko najlepsze surowce, które podlegają rygorystycznej serii procesów przetwórczych w naszych dwóch supernowoczesnych ośrodkach produkcyjnych. Niezrównane doświadczenie naszych projektantów oraz ciężka praca laboratoriów badawczo rozwojowych zapewniają wysoką jakość na wszystkich czterech liniach produkcyjnych. Każdy z naszych produktów jest wykończony do perfekcji i poddawany surowej kontroli, zanim będzie uznany za nieskazitelny i gotowy do włączenia do Twoich projektów.

Odporne na plamy, zadrapania i pęknięcia, powierzchnie Caesarstone są także wysoce odporne na ciepło, a większość popularnych domowych środków chemicznych spływa po nich jak woda. Dzięki temu, że nasze powierzchnie są wysoce elastyczne i dają się zaadaptować do niemal każdych warunków, masz wolną rękę w decydowaniu, które pomieszczenie przeprojektować jako następne. Powierzchnie mogą występować w grubszej lub cieńszej szerokości, co prowadzi do większej elastyczności i oszczędności na wadze. Powierzchnie Caesarstone nie są porowate, dzięki czemu są wystarczająco bezpieczne i higieniczne do zastosowania w laboratoriach, ośrodkach opieki zdrowotnej, a także w miejscach, gdzie przygotowuje się żywność.
X

Would you prefer your local Caesarstone site?

Strona lokalna strona międzynarodowa
X
X