Kontakt

O nas

Talent, innowacja i najnowocześniejsza technologia są nieodłączną częścią każdej kolekcji Caesarstone. Od blatów kuchennych, zestawów łazienkowych do paneli ściennych czy nawet mebli na zamówienie, nasze powierzchnie kwarcowe można wykorzystać gdzie tylko sobie wymarzysz. Szukasz inspiracji, a może jesteś gotów wprowadzić wystrój swoich wnętrz na zupełnie inny poziom? W Caesarstone możemy Ci w tym pomóc.

O nas25 lat temu staliśmy się pionierami w użyciu wysokiej jakości powierzchni kwarcowych. Dziś z dumą oferujemy nasze produkty w ponad 40 krajach na całym świecie. Praktyczne i eleganckie, nasze powierzchnie pomagają obrócić Twoją wizję w rzeczywistość..
Czytaj dalej

O Zarządzania CaesarstoneCaesarstone osiąga swoją wizję doskonałości i wzmacnia swoją pozycję lidera poprzez swoją kreatywną i wyrafinowaną platformę badawczo rozwojową, profesjonalny marketing, stałą kontrolę rynku oraz precyzyjne operacje z ograniczeniem strat.

Czytaj dalej 

Utrzymanie


Wszystkie powierzchnie kwarcowe Caesarstone są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Nasze powierzchnie nieporowate wymaga kwarcu minimalnej konserwacji - nie trzeba wosku lub uszczelnienia powierzchni.

 

Czytaj dalej

Oddziały na całym świecieCaesarstone z dumą utrzymuje pozycję lidera w ponad 40 krajach na całym świecie. Nasza sieć autoryzowanych dystrybutorów, wspierana przez światowy łańcuch dostaw, wizję artystyczną oraz oddanie wysokim standardom, jest gotowa odpowiedzieć na Twoje kreatywne potrzeby oraz zapewnić Ci najwyższy poziom obsługi klienta, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Czytaj dalej


obowiązanie do People & PlanetNa Caesarstone, jesteśmy zobowiązani nie tylko do zrównoważonego rozwoju naszego społeczeństwa, ale także do naszych klientów, naszych pracowników i naszej planety.
Czytaj dalej
X

Would you prefer your local Caesarstone site?

Strona lokalna strona międzynarodowa
X
X