Kontakt

Obsługa klienta

W Caesarstone możesz oczekiwać efektywnej obsługi i najwyższego poziomu wsparcia klienta. Czy planujesz wykorzystać Caesarstone do stworzenia blatów kuchennych, zestawów łazienkowych do paneli ściennych czy nawet mebli na zamówienie, profesjonalni konsultanci Caesarstone są do Twojej dyspozycji, nieważne w jakim zakresie potrzebujesz pomocy.

Customer-Service2[1].jpg
 
 
W Caesarstone rozumiemy, że klienci starannie wybierają naszą markę z konkretnego powodu i wspieramy dział obsługi klienta poprzez nasze zobowiązanie dostarczania najwyższej jakości. Jakość to główna wartość i zasada naszej kultury korporacyjnej. Wiele inwestujemy w nowoczesne systemy kontroli jakości i jesteśmy niezwykle dumni z naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają wysokiej jakości obsługę klienta.

Caesarstone to marka natychmiast kojarzona z konsekwencją i jakością, na której można polegać. Nasza świetna reputacja, szeroka gwarancja oraz dopasowanie naszych globalnych usług do każdej lokalnej kultury, w której pracujemy, pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi i dostarczać najwyższej jakości produkty, niezależnie od tego, gdzie znajdują się nasi klienci.
 
Zawsze z chęcią przyjmujemy wszelkie uwagi i komentarze od klientów. Zapytaj swojego lokalnego przedstawiciela jak najszybciej uzyskać pomoc i poradę.

​​​​

Kontakt

Przedkładać
X

Would you prefer your local Caesarstone site?

Strona lokalna strona międzynarodowa
X
X